Street Florbal Hradec Králové 2019

23.06.2019

Vysoce oddaný výkon jsme v oslabené sestavě předvedli na SFL V HK!

Menší review SFL v Hradci Králové. Na tento turnaj jsme se vydali v slabší sestavě než než je zvykem. Z důvodu rýmičky Pana Říhy, se do pole vrhla naše brankářská dvojce Lukáš a Ríša . Naši defenzivní sestavu doplnila obranná dvojce Ťulda a Fíček. S Kohym nastoupila do obrany nová akvizice v podobě Jakuba Házeho. V prvním utkání jsme se setkali s týmem fbckfc a po protrápené první půlce zápasu, jsme porazili soupeře 5:2. Jako druhý na nás nastoupil tým jenž měl ve svém kádru hráče divizních Všestar a prvoligového Náchoda. Přesto že jsme byli pod mírným tlakem, konala se těsná prohra 5:4. V posledním utkání nás čekal tým, který byl velmi dobře známý našim hráčům, kteří v uplynulé sezoně hájili barvy Sokola Dvůr Králové. Holice jenž v sezóně naplácali 350 trestných minut, si svojí formu přenesli i do utkání s námi. Celý zápas korunoval výkonem rozhodčího, jenž vyloučil Lukáš a Fíček za jejich názory na připískávání hostím. Do play-off jsme šli se skóre +1, takže z druhého místa. Zde jsme "nečekaně" vypadli se semifinalistou celého turnaje Purple Turtles v poměru 10:2, když ani taktická porada za stavu 8:1 obrat nepřinesla.
Naše poznatky:
*Qurrito na prázdnej žaludek možná není úplně nejlepší nápad.
*Bloky jsou všechno.
*Ríša vycejtí každou čabajku v okruhu dvaceti kilometrů.
*Moc mi chybí moje čepice.
*Opilec na nádraží prostě ví.
*Když Ondra řekne už jsme v HK, budeš nejspíš čekat dalších 20 minut než ty šašci přijedou.